Meseíró pályázat eredményhirdetés 2019.01.22.

Eredmények:

1. osztály:

Különdíjasok – ígéretes tehetségek:

Zéé, a kis hókotró – Drexler Kamill
Szegények és gazdagok – Légrádi Milán Olivér

2. osztály:

Mike Jason és az űrlény – Garda Zsigmond arany fokozat
Az aszteroid – Szilágyi Bálint ezüst fokozat
A bátor kígyó – Zempléni Marcell ezüst fokozat
Az állatok védelmezője – Tóth Emma Letícia ezüst fokozat
A gazdag bácsi – Oszfolk Mór bronz fokozat
A világutazó napraforgó – Faragó Júlia bronz fokozat

3. osztály:

Doktor Traktor – Pászty Fanni és Tóth Lizi arany fokozat
Morzsi kalandjai – Püski Zsombor arany fokozat
Az állatok szemszögéből – Várkonyi Zita arany fokozatA kaktusz naplója – Barna Panna bronz fokozat
Amália és a nagyapa titka – Budai Anna Zsanka bronz fokozat
Aki nem szereti a navigont… – Horváth Tamás ezüst fokozat

4. osztály:

A Varázshegy – Golecász Eleni bronz fokozat
Egy különös barátság – Csató Hanna Zita arany fokozat
Teló kalandja – Borsós Bogi ezüst fokozat

5. osztály:

Tizenegy mesés történet érkezett!

A falu esete – Kovács Dorottya arany fokozat
Eragon és a sárkányok – Pásti Anna arany fokozat
Zsolti és Pipi – Szabadka Lilla ezüst fokozat
Zsolti lefogyott – Buzási Szonja arany fokozat
Fantázia-galaxisban – Kapitány Zsófi ezüst fokozat
Király Lili – A kiskutya története bronz fokozat
Story … – Borbély Marcell ezüst fokozat
A menő boszi – Oszfolk Petra ezüst fokozat
Reni története – Hagymási Petra bronz fokozat
Édes karácsony – Márkus Mariann ezüst fokozat
Az unikornis és a kislány barátsága – Ghinet Celine ezüst fokozat

6. osztályból:

Hat pályamunka érkezett be a felhívásra – hét gyermek alkotásából.

Szerelem első látásra – Mercatali Chiara arany fokozat
A kobold és a királylány – Czintula Dalma arany fokozat
Kaland a Marson – Solymosi-Molnár Dávid, Mágori Péter (közös
alkotás) ezüst fokozat
A bohókás tél – Kerékgyártó Zsófia bronz fokozat
Koala és Tündérlola – Breier Mici bronz fokozat
A nem szereplő mókus – Nagy Lázár Kristóf ezüst fokozat

7. osztály:

Két pályamű érkezett – négy gyermek tollából:
A jéká – Jónás Ágnes, Molnár Zita, Illés Hanna bronz fokozat
Rick, Morty és Gravity Falls – Filep Márk bronz fokozat

8. osztály:

Három pályamű érkezett, melyek különdíjasok lettek.

Aki nem hiszi, járjon utána… – Márkus Nóra
Aki nem hiszi, az járjon utána! – Herczeg Gergő
A vadászat – Csákány Benedek

Fotók megtekintése itt.

Egyéb