Évzáró, ballagás
Elballagtak drága nyolcadikosaink, igazgatónőnk pedig hivatalosan is lezárta a 2025/2026-os tanévet. Kívánunk minden diáknak, pedagógusnak és családnak tartalmas pihenést, sok élményt és feltöltődést a nyárra, hogy a következő tanévet újult erővel, lelkesedéssel kezdhessük meg!
A képeket, videókat ide kattintva lehet megtekinteni.